Biznis

Premier liga postaje sve više američka - Je li to dobro ili loše

Izvor: Brian Wall / Bloomberg

12. maj 2025, 10:00

Sa sve više američkog kapitala pristiže i povećava prihode

Naredne sezone većina klubova Premier lige imat će potpuno ili djelimično američko vlasništvo

Klubovi sve više traže dodatne načine da zarade

Sve vijesti iz rubrike Sport

Sport

sve vijesti iz rubrike Sport

Registrujte se za nastavak čitanja. Registrirajte se

Nastavite čitati odabirom jedne od opcija u nastavku.

BESPLATAN RAČUN

Pročitajte ovaj i još 3 članka (ne odnosi se na PREMIUM članke)

Besplatni bilten

Registruj se

Pretplata

Neograničen pristup premium sadržaju na svih 5 portala

Neograničen pristup TV i video sadržaju

Ekskluzivne priče i analize iz Businessweek Adria

Pogledaj ponude

Aktivirajte još 1 besplatni članak i nastavite čitati.

Otključajte sada

Iskoristili ste 3 besplatna članka.

Cijenimo vaše interesovanje za pouzdane informacije. Aktivirajte još 1 članak besplatno i nastavite čitati.

Otključajte sada

Iskoristite ekskluzivnu ponudu danas!

Dobijte neograničen pristup već danas

Nastavi

Iskoristite ekskluzivnu ponudu danas!

Pogledaj ponude

Sadržaj koji ide dublje od vijesti

Pretplatite se i otključajte pouzdane analize, kontekst i regionalne perspektive.

Otključaj sadržaj